Ružová dolina-parkovanie-problémové


V riešení
meno
Anonymný užívateľ 22. júna 2021

Tento majiteľ Hondy CRV si na ulici Ružová dolina, pri križovatke s Trenčianskou, vyárendoval parkovanie na chodníku pri prechode pre chodcov! Zároveň ničí obrubník :(

20. jún 2021

Anonymný užívateľ

A takto vyzerá stav obrubníka, ktorý zničili parkujúce vozidlá.
22. jún 2021

Anonymný užívateľ

A foto z dnešného dňa 👎
23. jún 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
25. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

podnet preposielame Mestskej polící hlavného mesta na riešenie. Ďakujeme za záujem o naše mesto.

S pozdravom,
Kto? Mestská polícia hlavného mesta SR Bratislavy

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
25. jún 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Mestská polícia hlavného mesta SR Bratislavy
28. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Príslušníci MsP sú o tomto probléme vyrozumení a inštruovaní, aby počas výkonu služby riešili túto situáciu a zabezpečili zákonný stav.

Bc. Marcela Ťarcha
29. jún 2021

Anonymný užívateľ

MsP zatiaľ nezasiahla...
21. júl 2021

Anonymný užívateľ

Tento protizákonný stav parkovania tu pretrváva! Foto je z dnešného dňa.
28. júl 2021

Anonymný užívateľ

Pani Bc. Ťarcha, je vidieť, že MsP nevykonala žiadne úkony, ktoré ochránia majetok mesta a zabezpečia bezpečnosť chodcov! Foto je z dnešného dňa. A tak tu stále pretrváva protizákonné parkovanie a deštrukcia obrubníka. 👎👎
03. august 2021

Anonymný užívateľ

Tento ignorant je stále nedotknuteľný?! Foto je z dnešného popoludnia.
06. august 2021

obcan

Problem pretrvava a MP ani RAZ nezasiahla. Vozidlo na danom mieste parkuje kazdy den!!
11. august 2021

Anonymný užívateľ

Stále neriešené a ničenie obrubníka + chodníka pokračuje!
10. september 2021

obcan

Toto je kazdodenny obrazok parkovania nadivoko. A uz tam zacinaju parkovat aj dalsie vozidla.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania