Bajkalská — nevhodne umiestnená reklama (na chodníku a pod.)

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení
meno
Janči Bakoš 21. júna 2021

Reklama na plote bráni výhľadu medzi vodičmi vychádzajúcimi z dvora autoservisov a chodcami / cyklistami idúcimi po (cyklo) chodníku.

Prosím o jej odstránenie.

21. jún 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
21. jún 2021

stano

Tak tam postavia nepriehľadný plot.
25. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Preposielame ho mestskej časti na preverenie povolenia umiestneného reklamného banera na plote súromného subjektu. Magistrát hlavného mesta totiž rozhoduje o reklame na pozemkoch, ktoré má v priamej správe.

S pozdravom,
Kto? MÚ Ružinov

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
25. jún 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: MÚ Ružinov
30. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
01. september 2021

Janči Bakoš

Reklamy stále bránia vo výhľade. Ako dopadlo preverovanie situácie?
01. september 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň, podnet bol opätovne odoslaný samospráve.

S pozdravom,
Admin
07. september 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

opätovne sme požiadali kolegov, ktorí majú na starosti túto agendu, aby sa vyjadrili k podnetu.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania