Poľnohospodárska-strom-invazívna rastlina

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vrakuňa

Vyriešený

Zdravím, rád by som upozornil na tieto invázne dreviny a poprosil o ich včasné odstránenie. Vopred ďakujem.

23. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme Vám za podnet. Upovedomíme pracovníkov VPS aby čo najrýchlejšie zjednali nápravu.

S prianím pekného dňa
Kto? Referát životného prostredia, verejnoprospešných služieb a odpadového hospodárstva
Kedy? v priebehu najbližších dní

Mgr. Rastislava Mihóková
Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Vrakuňa
23. jún 2021

orel skalný

Správca.... udržuje čistotu a poriadok...👀
23. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

predmetné invázne dreviny boli odstránené, ešte raz ďakujeme za podnet.

S prianím pekného dňa
Kto? Referát životného prostredia, verejnoprospešných služieb a odpadového hospodárstva

Mgr. Rastislava Mihóková
Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Vrakuňa

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania