Mlynské Nivy-riešenie dopravnej situácie-nebezpečné

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení
meno
Mario Liptaj 23. júna 2021

Neviem v ktorom inom meste maju takto katastrofalnu novu infrastrukturu. Nielen, ze bol prechod na druhej strane Niv odstraneny (vraj bol prislubeny jeho navrat, kedy?), ale este su tak katastrofalne nacasovane, ze sa tam clovek zdrzi aj 5 minut. Ale co je najhorsie, za najblizsim ostrovcekom ma skoro zrazilo auto, kedze semafory nie su nacasovane naraz, ale chodec musi dvakrat zastat, ostrovcek je smiesne uzky, ale hlavne hned po prechode k nemu ho cakaju auta zabacajuce zozadu, co je uplne nepredvidatelne, kedze ich chodec nema ako vidiet. Cakam kedy tam zomrie prvy.

23. jún 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
23. jún 2021

Peter Mravec

Dva bicykle sa na ten ostrovček nezmestia! Hlavne že je tam cyklocesta! 😣🚴
23. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom,
Kto? Oddelenie dopravného inžinierstva

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.