Budatínska-vandalizmus-pitie alkoholu na verejnosti


V riešení

Kazdodenne skupina alkoholikov, bordel, prevratene kose, flase naookolo. Po okoli zvracaju/kadia/…. Mestsku policiu som tu nevidel ani nepamatam. Mohli by sa prejst okolo kazdy den napr okolo 6tej a nasli by ich tam stale.

26. jún 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Mestská polícia hlavného mesta SR Bratislavy
28. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Príslušníci OV MsP BA V popri plnení ďalších služobných úloh zamerajú svoju činnosť aj na riešenie tohto problému na Budatínskej ulici v Bratislave.
V prípade, že občania majú podozrenie z páchania protiprávneho činu, môžu kontaktovať MsP na skrátenom telefónnom čísle 159. Na miesto oznamu bude vyslaná hliadka MsP, ktorá preverí oznámenie zo spáchania priestupku a v prípade jeho potvrdenia ho neodkladne vyrieši v zmysle platných právnych predpisov. Ak sa príslušníci MsP dozvedia o priestupku prostredníctvom webovej stránky, spravidla už uplynie niekoľkodňový časový úsek a priestupcovia z miesta odídu, takže priestupok už nemôžu riešiť.
Ďakujeme za podnet.

Bc. Marcela Ťarcha

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania