Záhradnícka — invazívna rastlina

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 23. júna 2021 Odoslané z mobilnej aplikácie

„Mate chren?
Jasné, taký fajný – viac ako dvojmetrový.
Ale už ide do semena.
A k tomu náletové dreviny.
Ešte niečo?“

23. jún 2021

Anonymný užívateľ

Je to pri plechovom plote na „divokom“ parkovisku pri ulici Ružová dolina.
23. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
30. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

zadali sme dodávateľovi odstránenie inváznej rastliny pri múre.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
30. jún 2021

Anonymný užívateľ

A treba odstrániť aj tie náletové jaseňe 😉
15. júl 2021

Anonymný užívateľ

Chren a náletové dreviny sú už odstránené. Podnet vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania