Rybničná-zvislá značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení
meno
Martin Uváček 24. júna 2021

Budú sa vymieňať nehodou kamióna zničené smerové šípky v zákrute na Rybničnej?

24. jún 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
25. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom,
Kto? Oddelenie správy komunikácií + Komunálny podnik

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
09. august 2021

Martin Uváček

Od júna zatiaľ žiadna zmena v riešení podnetu. Smerové šípky ležia vyvalené v kríkoch.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.