Suchý strom na Panónskej ceste

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Vyriešený
meno
Peter Oravec 02. septembra 2014

Na Panónskej ceste pri daňovom úrade je suchý strom.

23. september 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
strom sa nachádza na pozemku, ktorý je vo vlastníctve Finančného riaditeľstva Slovenskej republiky. Vzhľadom na túto skutočnosť sme vlastník pozemku vyzvali na jeho odstránenie.

Mestská časť Bratislava-Petržalka
13. október 2014

Peter Oravec

Bez riešenia.
30. jún 2015

Peter Oravec

Suchý strom bol odstránený. Ďakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania