Kalinčiakova-strom-zlomený konár

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
meno
Lenka Lesayová 24. júna 2021

23.6. cca o 22 zasahovali na mieste hasiči kvôli zlomenému a spadnutému stromu, jeden z konárov neorezali, nechali na strome. Podľa fotky a vzhľadom na to, že o konár môže zavadiť vyššie nákladné auto ako aj pre hlásené búrky, prosím o preverenie, či nie je vhodné odstrániť aj tento konár. Ďakujem

25. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za váš podnet. EKO podnik VPS potvrdil, že včera odstránili zlomený konár ( viď foto ).

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania