Limbová-strom-suchý

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Anonymný užívateľ 27. júna 2021

V areáli Slovenskej zdravotníckej univerzity je viacero stromov suchých alebo vysychajúcich.

02. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za váš podnet. Podnet bol zaslaný na vyriešenie.

Kancelária starostu
02. júl 2021

Anonymný užívateľ

Ako sa to bude "riešiť" ? Prečo novovysadené stromy vysychajú ? Platí sa to z daní ...
09. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Podnetom sa zaoberá oddelenie životného prostredia a územného plánovania.
Vykoná kontrolu na území a následne pripraví výzvu a poučenie pre vlastníka ako postupovať.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania