Račianska-parkovanie-problémové


V riešení
meno
Tomas 29. júna 2021

Dobrý deň, chcem upozorniť na pravidelné parkovanie áut pizzerie na chodníku, ulica Račianska 1572/72. Ako je možné že jedna firma ktorá chce podnikať, nemá k svojej prevádzke regulárne parkovacie miesta a parkuje po chodníkoch v okolí prevádzky? Prosím o nápravu. Pre tých ktorí by mi radili volať mestskú políciu mám správu, že tú volať nebudem, nakoľko je to zbytočné. Prehovárať ich aby plnili svoju povinnosť je často obtiažne. Mestská polícia dlhodobo ignoruje divoké parkovanie, tak ako táto pizzeria dlhodobo parkuje na chodníkoch a to často i v strede chodníka. Takže chodcom nezostáva ani ten kúsok na prejdenie, ktorý je vyobrazený na fotkách.

29. jún 2021

Jozef

Magistrát
30. jún 2021

Michal

Ak by tam neboli stlpiky stalo by auto blizsie pri ceste a ostalo by dost miesta aj na chodniku.
30. jún 2021

Tomas

Zarážajúce je, že takto parkujú autá pred budovou v ktorej sídli aj orgán štátnej správy, Finančná správa. A nikomu to nevadí.
01. júl 2021

Martin Ján

To nebude len pizzeria.
02. júl 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Mestská polícia hlavného mesta SR Bratislavy
06. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Príslušníci MsP sú o tomto probléme vyrozumení a inštruovaní, aby počas výkonu služby riešili túto situáciu a zabezpečili zákonný stav.

Bc. Marcela Ťarcha
07. júl 2021

Tomas

Dobrý deň pani Ťarcha, koľko pokút príslušníci MsP vystavili od vyrozumenia a inštruovania v tejto veci?
08. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, od 28.06.2021 do 07.07.2021 bolo riešených 6 priestupkov na tejto ulici.

Bc. Marcela Ťarcha
04. august 2021

Tomas

Dobrý deň, kedy zjedná samospráva nápravu a zamedzí parkovaniu na chodníku pred touto štátnou organizáciou? To nemá Finančná správa vrátnika, ktorý by zamedzil tejto situácii. Toto je vizitka Finančnej správy.
29. august 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný Mestskej Polícii s upozornením na aktualizáciu.

S pozdravom,

Barbora Kmeťová
Odkaz pre starostu
odkaz@institutsgi.sk
13. september 2021

Odpoveď samosprávy

Príslušníci MsP sú o tomto probléme vyrozumení a inštruovaní, aby počas výkonu služby riešili túto situáciu a zabezpečili zákonný stav.

Ing. Marta Urbanová

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania