Čiližská-kanalizácia-poškodený kanalizačný poklop

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení
meno
Jozef 30. júna 2021

Dobrý deň chcel by som nahlásiť prepadnutie kanála (dúfam že som to správne nazval). Je to na čiližskej 2 vo vnútrobloku pri bráne. Je to pod stromom preto to nie je vidieť zakrývajú to konáre a kríky.

01. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

po preverení majetkovo-právnych vzťahov došlo k zisteniu, že predmetná parcela je vo vlastníctve hl. m. SR BA a MČ nebola zverená do správy. Z tohto dôvodu posielame podnet kolegom na magistrát, a požiadame ich o včasné riešenie.

S prianím pekného dňa
Kto? Magistrát hl. m. SR BA

Mgr. Rastislava Mihóková
Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Vrakuňa
01. júl 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
02. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom,
Kto? Dispečing

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
22. september 2021

Radka

Dobrý deň, neskúsili by vyriešiť "Rýchle zásahy"? Ďakujeme 🤗

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.