Ohorky na zastávke Riviéra


V riešení
meno
michal 04. júla 2021

Na zastávke Riviéra veľa ohorkov od cigariet. Prosím, zvýšte frekvenciu kontrol zákona o ochrane nefajčiarov. Dnes asi o osemnástej som tam videl dokonca aj ako sedeli na električovej zastávke, fajčili a popíjali alkohol.
Ďakujem.

04. júl 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Mestská polícia hlavného mesta SR Bratislavy
06. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Príslušníci MsP sú o tomto probléme vyrozumení a inštruovaní, aby počas výkonu služby riešili túto situáciu a zabezpečili zákonný stav.

Bc. Marcela Ťarcha
07. júl 2021

Michal K.

ohorky su vsade, par mestskch policajtov nema sancu to vyriesit. nehovoriac o tom, ze filtre su z plastu a nicia zivotne prostredie. pomohla by mozno nejaka masivna informacna kampan.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania