Žitavská-chodník-znečistený

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vrakuňa

Vyriešený
meno
Martin 01. júla 2021

Dobrý deň, prosím o vyčistenie chodníka na Vážskej ulici.

02. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme Vám za podnet. V priebehu najbližších dní zjednajú pracovníci VPS nápravu.

S prianím pekného dňa
Kto? Referát životného prostredia, verejnoprospešných služieb a odpadového hospodárstva
Kedy? v priebehu najbližších dní

Mgr. Rastislava Mihóková
Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Vrakuňa
06. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

v priebehu dňa 02.07.2021 pracovníci VPS zjednali nápravu.

S prianím pekného dňa
Kto? Referát životného prostredia, verejnoprospešných služieb a odpadového hospodárstva

Mgr. Rastislava Mihóková
Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Vrakuňa

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania