Cesta mládeže-detské ihrisko-poškodené

Zodpovednosť za riešenie: Mestské Lesy

Neriešený
meno
Martin 01. júla 2021

Na Železnej studničke pri lanovke je poškodený stôl na pingpong.

02. júl 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Mestské Lesy
19. júl 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný Mestským lesom.

S pozdravom

Barbora Kmeťová
Odkaz pre starostu
odkaz@institutsgi.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania