Blokovanie a zlé označenie prechodu cez cestu

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Jediná možnosť pre obyvateľov novej štvrte Slanec pri Peknej ceste ako prejst cez Horsku ulicu na Peknú cestu je cez zle označený prechod pre chodcov, kde obyvatelia rodinnych domov si z chodnikov spravili privatne parkovisko a nasadili si tam dokonca tuje, ktore zakrývajú dopravnu značku.

05. september 2014

Brano

Pred striebornym Autom za vysokou tujou je zarastena Znacka Prechod pre chodcov. Chyba uplne oznacenie na ceste a tym aj parkovanie 5m od prechodu je len sen.. + Vid chodni pred strebornym autom je preruseny a majitelia dovov si tam posadili stromy aby im tam "nechodili ludia a mohli v klude parkovat.
05. september 2014

Brano

Na starosti to ma myslim mestska časť Nove mesto na čele so starostom M. Kusym
19. september 2014

Zicon

Presne tak a obyvatelom Slanca nic nevybavovat, cim sa budu mat horsie tym my Stary Krasnancania budeme spokojnejsi.
23. september 2014

Brano

Z akeho dovodu je podnet neriešený? Preco nie je poslany na Nove mesto pod ktore toto územie spadá , alebo magistrát? Reálne riziko dopravnych nehôd / ohrozenie zdravia ľudí nie je dostatočný dovod?
24. september 2014

Odkazprestarostu.sk

@Brano: podnet bol poslaný na Magistrát a keďže sa k nemu zatiaľ nevyjadrili, bol označený ako neriešený.
24. september 2014

Odpoveď samosprávy

Dobry den
dakujeme za Vase upozornenie. Uvedeny problem vsak spada do kompetencie miestnej časti Rača. Poprosime obratit sa na tento úrad.

Oddelenie styku s verejnostou
25. december 2014

Brano

Prosim o preposlanie na MU Raca. Vdaka
25. február 2019

Martin Uváček

Priechod bol trochu posunutý, riadne vyznačený a autá ho už neblokujú. Myslím že týmto je tento podnet vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania