Hlboká cesta-chodník-bariéra na chodníku


V riešení

Pravidelne na tomto mieste, pri vstupe do novootvorenej Pruger Wallnerovej zahrady parkuju auta na chodniku. Policajti by sa mali na dany usek zamerat.

02. júl 2021

Jerome

vrchol drzosti, arogancie, egoizmu, nevychovanosti, obmedzenosti, tuposti...
02. júl 2021

Tomas

ešte lenivosti
03. júl 2021

Michal

Porusil nieco? Necudujte ze sa parkuje “divokejsie” ked stale sa len ubera miesto na parkovanie.
04. júl 2021

Jerome

Najprv som nechel reagovat na Michala, ale:

- co porusil/a?
- parkovanie na chodníku!
-blokovanie vstupu s kocikmi, odrazadlami, motorkami s detmi do Prugerky...
-cize logika: uberajú sa miesta /?/ na parkovanie...tak podme vsetci porusovat zakony, napr.,prejdime aj na cervenu, blee
04. júl 2021

Jerome

nechcel
05. júl 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

komentáre porušujúce Pravidlá portálu Odkaz pre strarostu boli odstránené.

S pozdravom,
Barbora Kmeťová
Odkaz pre starostu
odkaz@institutsgi.sk
06. júl 2021

Tomas

Skôr autá uberajú miesto na chodenie stále viac. Je to taký ako to niekto na OPS nazval autofašizmus. A nikto s tým nič nerobí, autá parkujúce a jazdiace po chodníkoch a dokonca na Bajkalskej chodník premenený na parkovisko, ktoré je zväčša plné na 25% ale aj tak chodec má na prejdenie cca 40 cm škáru medzi autami a domom.
09. júl 2021

Jerome

ďalší xxx :)
nevadí mu,že parkuje na chodníku a blokuje vstup s kočikmi do Prugerky...xxx pozdravujeme!
19. júl 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom

Barbora Kmeťová
Odkaz pre starostu
odkaz@institutsgi.sk
19. júl 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Mestská polícia hlavného mesta SR Bratislavy
22. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Príslušníci MsP sú o tomto probléme vyrozumení a inštruovaní, aby počas výkonu služby riešili túto situáciu a zabezpečili zákonný stav.

Ing. Marta Urbanová
25. júl 2021

Tomas

Dobrý deň pani Urbanová, prosím vás, koľko priestupkov bolo zistených v súvislosti s týmto podnetom od 02. júla 2021 do 25. júla 2021? Ďakujem.
26. júl 2021

Jerome

pár metrov vyššie od Funusu a oproti kostolu, chodník = parkovisko!
25.7.
28. júl 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň, Tomas,

komentáre, ktoré porušovali pravidlá portálu boli zmazané. V prípade opakovaného porušenia bude diskusia pod podnetom uzatvorená a po opakovanom porušení zo strany konkrétneho užívateľa budeme nútení pristúpiť k deaktivácii užívateľského konta.

https://www.odkazprestarostu.sk/podmienky

Barbora Kmeťová
Odkaz pre starostu
odkaz@institutsgi.sk
03. august 2021

Odpoveď samosprávy

V súčasnej dobe nebol zistený žiadny priestupok v uvedenej lokalite.
Príslušníci MsP boli o tomto probléme vyrozumení a inštruovaní, aby popri plnení ďalších služobných úloh zamerali svoju činnosť aj na riešenie tohto problému v tejto lokalite.
MsP nemá dostatočné kapacitné možnosti k okamžitému eliminovaniu všetkých protiprávnych konaní páchaných na verejných priestranstvách. Daný stav jej neumožňuje nepretržitý dohľad nad všetkými kritickými miestami.
Aj napriek tomu je potrebné v prípade, ak občania majú podozrenie z páchania akéhokoľvek priestupku, ihneď kontaktovať MsP na skrátenom telefónnom čísle 159. Na miesto oznamu bude vyslaná hliadka MsP, ktorá preverí oznámenie zo spáchania priestupku a v prípade jeho potvrdenia ho neodkladne vyrieši v zmysle platných právnych predpisov.
Ďakujeme za podnet.

Ing. Marta Urbanová
12. august 2021

Tomas

Nie že nemá dostatočné kapacitné možnosti. Ona eliminuje iba malé promile. Ale konečne ste to tu priznali. A budete ma platiť za to že prehováram vašich svojských pracovníkov Mestskej polície, aby prišli k priestupku? Hodlá s týmto stavom mesto niečo robiť?
16. august 2021

Jerome

Aktualizácia, nedeľa 15.8.
Milá pani Ing. Urbanová,

v nedeľu doobeda /od desiatej/ a poobede od 17,00/ môže hliadka pravidelne....
vozickar, kočík nemá šancu po chodníku...
16. august 2021

Jerome

Admin, prosím preposlať p.Urbanovej.
Ďakujem.
17. august 2021

Tomas

Hlavne že má červené autíčko evč Policajný zbor friendly.
17. august 2021

Tomas

Možno tým pádom preposlať na Úrad inšpekčnej služby.
31. august 2021

Jerome

bez zmeny
31. august 2021

Jerome

vľqavo na chodníku denne autá, s kočíkom, na vozíku neprejdete
31. august 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný Mestskej Polícii s upozornením na aktualizáciu.

S pozdravom,

Barbora Kmeťová
Odkaz pre starostu
odkaz@institutsgi.sk
10. september 2021

Peter Oravec

Dobrý deň,
aktuálne bez zmeny.
MsP nevidí alebo skôr nechce vidieť?
S pozdravom.
10. september 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

ďakujeme za fotografiu, podnet bol preposlaný zodpovednému subjektu s upozornením na aktualizáciu.

S pozdravom,

Veronika Prachárová
Odkaz pre starostu
pracharova@institutsgi.sk
12. september 2021

Jerome

Dodávame:

cca hodinu predtým tám stálo iné auto, takže očividne oblúbene miesto ! :(
13. september 2021

Odpoveď samosprávy

Príslušníci MsP sú o tomto probléme vyrozumení a inštruovaní, aby počas výkonu služby riešili túto situáciu a zabezpečili zákonný stav.

Ing. Marta Urbanová

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania