Budyšínska-kôš-poškodený

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený

odtrhnutý kôš

06. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za váš podnet. Podnet bol zaslaný na vyriešenie.

Kancelária starostu
10. júl 2021

Jozef

Kôš je iba zavesený, postačí dať na miesto

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania