M. Schneidera Trnavského-zábradlie-chýbajúce

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení
meno
Ondrej I 06. júla 2021

Prosím o osadenie plota aj za podchod. Na tomto mieste neustále chodci prebiehajú cez cestu a okrem toho, že podupali všetky rastliny, je to veľmi nebezpečné, najmä v opačnom smere, kde vybiehajú spoza steny. Po osadení plota prosím doplniť aj udupané rastliny.

06. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Realizácia predmetnej združenej zastávky a dopravného usporiadania je v réžii magistrátu hlavného mesta. Preto im podnet postupujeme na riešenie.
S pozdravom

Ing. Mária Smiešková
odd.životného prostredia Miestneho úradu Bratislava-Dúbravka
06. júl 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
08. júl 2021

Peter Ondavsky

neandrtalci by mohli pochopit, ze zabradlia a ploty a podobne tupiny nepatria do normalneho aktualneho urbanizmu... co je na tom ze si chodci dovoluju chodit? je to legalne... a normalne...
08. júl 2021

Peter Ondavsky

ja by som povedal ze tam nejaky kvaziodbornici zabudli spravit priechod pre chodcov...
21. júl 2021

Odkaz pre starostu

Prosím diskutujúcich, aby sa v komunikácii na portáli vyjadrovali vecne a fakticky, a aby sa zdržali zbytočne urážlivých a vulgárnych komentárov.

Ďakujeme,

Pavla Rachelová
pavla.rachel@odkazprestarostu.sk
29. júl 2021

Ondrej I

Administrátor, pripomeňte, prosím, podnet samospráve. Vďaka.
13. august 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania