Kubačova-parkovanie-problémové


V riešení

Chodnik okupovany autami parkujucimi nelegalne.

06. júl 2021

Štefan

volat msp? čo s tým tu?!!! 🤣
06. júl 2021

Mario Liptaj

Taketo situacie potrebuju komplexnejsie riesenie nez jednorazovo volat MP.
06. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet. Vzhľadom na to, že ide o porušovanie dopravných priestupkov posúvame podnet na Mestskú políciu s prosbou o pravidelnú kontrolu miesta.

Mgr. Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy MÚ Bratislava - Rača
06. júl 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Mestská polícia hlavného mesta SR Bratislavy
06. júl 2021

Tomas

Mestská polícia nepomôže, stačí si pozrieť podnety ktoré sa týkajú parkovania tu na portáli.
07. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Príslušníci MsP sú o tomto probléme vyrozumení a inštruovaní, aby počas výkonu služby riešili túto situáciu a zabezpečili zákonný stav.
V prípade, že občania majú podozrenie z páchania protiprávneho činu, môžu kontaktovať MsP na skrátenom telefónnom čísle 159. Na miesto oznamu bude vyslaná hliadka MsP, ktorá preverí oznámenie zo spáchania priestupku a v prípade jeho potvrdenia ho neodkladne vyrieši v zmysle platných právnych predpisov. Ak sa príslušníci MsP dozvedia o priestupku prostredníctvom webovej stránky, spravidla už uplynie veľký časový úsek a vodiči z miesta odídu, takže priestupok už nemôžu riešiť.
Ďakujeme za podnet.

Bc. Marcela Ťarcha
07. júl 2021

Martin Ján

HAHA
07. júl 2021

Tomas

Tu si prečítajte aké má oznamovateľ skúsenosti s volaním Mestskej polície. https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/118311/lietavska-problemove-parkovanie
07. júl 2021

Tomas

A navyše tu tieto autá stoja permanentne, tak aké z miesta odídu? Okrem toho to má občan volať Mestskú políciu na každom druhom rohu? Situácia s parkovaním a Mestskou políciou je katastrofická.
08. júl 2021

Robo

Tam to poznám. Treba ostrihať kríky a bude sa tam dať chodiť. Je to jednosmerka, ideálne by tam v rámci parkovacej politiky mali byť namaľované parkovacie miesta s čiastočným státím na chodníku.
13. júl 2021

Pavel

žijem na tejto adrese 10 rokov a nikdy nebol problém s prechodom chodcov po tomto chodníku ( ak šofér vedel odhadnúť priestor na chodníku a zároveň priestor na ceste ) a to som tu chodil kočíkom s 2 deťmi . Neviem či je správne takýmto spôsobom riešit problém s parkovaním v MČ. To by sa tu uživilo 100 príslušníkov MP s 300 ks ‘“papučí” . Stačí pozrieť na priľahlé chodníky - Kubacova , Kafendova , Plickova , Plickova - Baronka ( obojsmerná komunikácia a jeden pruh komplet s parkujucimi vozidlami až v križovatke s ul. Baronka.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania