M. Schneidera Trnavského-trciaci kov

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Dúbravka

V riešení
meno
Ondrej I 06. júla 2021

Prosím o odstránenie tohoto pozostatku pravdepodobne z nejakého stožiara.

13. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Pekný detail. Ďakujeme za foto ale z tohto záberu nevieme určiť miesto kde sa to nachádza a posúdiť čo s tým.

Rastislav Bagar, prednosta MÚ BA-Dúbravka
29. júl 2021

Ondrej I

Z väčšej perspektívy...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania