Nezabezpečená budova v dezolátnom stave

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Vyriešený

stará sýpka je v dezolátnom stave ,na pozemku prerastená burina. stavebnè otvory nezabezpečenè, plot strhnutý. výbornè miesto pre bezdomovcov a potkany. vizualizácie prestavby na polyfunkčný komplex sú už 3 roky starè. aj keď vlastníkom nieje mestská časť, musí sa postarať o zabezpečenie ruiny. ďakujem

08. september 2014

Odpoveď samosprávy

Za budovu a pozemok zodpovedá vlastník. Na rekonštrukciu celého objektu je vydané územné rozhodnutie, v súčasnosti majiteľ pripravuje projekt pre stavebné povolenie.

MÚ Jarovce
08. september 2014

Marcel

Aj keď majiteľ nieje m.č. môžete dať podnet/žiadosť o nápravu stavu.. Alibistická odpoveď nič nevyrieši. Či občan má kontaktovať priamo majiteľa??
28. október 2014

Papa

Uz je tam postaveny plot.
23. apríl 2016

horby

Nie je tam ziadny plot, majitel sa o to nestara.
25. september 2016

Milan Dvorský

objekt uz prechadza stavebnymi upravami, povazujem problem za vyrieseny.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania