Vajnorská-kôš-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Uzavretý

Dobry den, na autobusovej zastavke Česká smer trnavské mýto chýba smetný kôš z dôvodu čoho sa na zemi hromadia odpadky.

06. júl 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
06. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

podnet preposielame na DPB, ktoré má v správe koše na zastávkach MHD.

S pozdravom
Kto? Dopravný podnik Bratislava

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
06. júl 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Dopravný podnik Bratislava, a.s.
22. júl 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom

Barbora Kmeťová
Odkaz pre starostu
[email protected]
27. júl 2021

Julo

Odpadky sa na zemi hromadia aj pre blizkost obchodu s potravinami, ktory je otvoreny od 6 do 22. Co pritahuje rozne asocialne zivly. Bezdomovcov, robotnikov a socialne slabsie vrstvy bez vychovy. Nevhodny je aj priestor vchodu do kulturaku, ktory je pre nich ako usity na mieru. Kos by tam mala osadit aj MČ.
25. august 2021

Odpoveď samosprávy

Pekný deň,

DPB, a.s. nemá v pláne v najbližšej dobe osadenie smetného koša na uvedenej zastávke MHD, keďže nie je obsluhovaná žiadnou pravidelnou dennou linkou.
28. september 2021

Radka

Na celom úseku Vajnorskej ulice od Vespy až po ulicu Pri starej prachárni sa nenachádza ani jeden kôš

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania