Budatínska - vyschnutá trávnatá plocha

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení
meno
Jana Droppova 06. júla 2021

Travnik za zastavkou Budatinska, smer do mesta, bol v zimnom obdobi zniceny posypom solou. Prosim zrekultivovat .

06. júl 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
06. júl 2021

Michal Hajduk

Posypovou soľou??????
06. júl 2021

Jana Droppova

Ano, posypovou solou, ked bola poladovica. Posypajuci obisiel zastavku a nevypol posyp.
06. júl 2021

Jana Droppova

Este dodavam, ze ked sa to stalo, boli tam jasne stopy posypajuceho stroja v tej troske snehu, co bol vtedy napadnuty. Mala som reagovat skor, nafotene to mam aj na zaciatku jari, ale nevedela som, kam to mam oznamit.
06. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Oddelenie tvorby mestskej zelene

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
07. júl 2021

orbitalfunk

Všetky trávnaté plochy sú v Petržalke suché, kapú aj mladé stromy, je extrémne sucho, ale to si zadávateľ podnetu asi všimol.
07. júl 2021

Jana Droppova

V maji bolo okolie tejto plochy bez zivota krasne zelene. Je to znicene posolenim!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania