Jantárová cesta - nedá sa platiť kartou

Zodpovednosť za riešenie: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

V riešení
meno
Peter Czirak 09. júla 2021

Na automate ktory je na nastupisti elektriciek smerom do mesta, nie je skoro nikdy mozne platit kartou.

09. júl 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
09. júl 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Dopravný podnik Bratislava, a.s.
20. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

veľmi pekne ďakujeme za nahlásenie podnetu. Týmto Vám potvrdzujeme jeho prijatie a už sa ním zaoberá príslušné oddelenie. Veríme, že Vám odpoveď prinesieme čo najskôr.

Odbor marketingu a komunikácie
Dopravný podnik Bratislava, a.s.
26. august 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Ďakujeme za Váš podnet. O probléme vieme a riešime ho. Žiaľ, situácia je trochu zložitejšia, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. V automate vypovedala službu kľúčová súčiastka, ktorú treba zakúpiť v zahraničí. Už prebieha proces zadováženia novej súčiastky a opravy terminálu, avšak nie je to otázka dní, ale týždňov, kým príde k odstráneniu tohoto problému.
Ďakujeme za pochopenie a ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania