Nedokončená rozkopávka chodníka na Tománkovej 5

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Karlova Ves

V riešení
meno
Boris Šramko 08. júla 2021

Nový asfalt na chodníku bol poškodený pravdepodobne po oprave plynu. Keďže oprava bola už pred niekoľkými týždňami ukončená, už dávno mohla byť na chodník daná asfaltová vrstva a prekážka pre mamičky s kočíkmi a pre starších obyvateľov mohla byť dávno odstránená.
Dokedy bude potrebné čakať na zaasfaltovanie, kým sa niekomu nestane úraz?

28. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

mestská časť nerealizovala predmetnú opravu. Pokúsime sa zistiť, kedy budú práce vrátane doasfaltovania ukončené.

S pozdravom

Bc. Michal Klaučo
oddelenie dopravy a životného prostredia

Tel.:00421 2 70711273

Miestny úrad mestskej časti
Bratislava-Karlova Ves
Nám. Sv. Františka 8
842 62 Bratislava
www.karlovaves.sk
29. júl 2021

Boris Šramko

Ďakujem za snahu MČ K.Ves. Pravdepodobne prácu realizoval dodávateľ SPP. Prosím o urgenciu ukončenia opravy na SPP.
Ďakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania