Žitavská-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vrakuňa

Vyriešený
meno
Martin 08. júla 2021

Dobrý deň, prosím o riešenie odstaveného vozidla, ktorého držiteľ si nesplnil povinnosť podľa §67 ods. 1 zákona č. 79/2015 Z. z. o odpadoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov.
Žiadam o nalepenie výzvy podľa zákona a následne o odstránenie vozidla.
Vozidlo má rozbité zadné okno a posledné čo v okolí potrebujeme je, aby sa tam nasťahovali narkomani.
Ďakujem

09. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme Vám za podnet. Preveríme ho na príslušnom referáte, o nasledovnom postupe Vás budeme informovať.

S prianím pekného dňa
Kto? Referát životného prostredia, verejnoprospešných služieb a odpadového hospodárstva

Mgr. Rastislava Mihóková
Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Vrakuňa
09. júl 2021

Martin

vozidlo sa na uvedenom mieste už nenachádza
12. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

potvrdzujeme, že po vykonanej ohliadke dňa 12.07.2021 bolo predmetné vozidlo z uvedeného verejného priestranstva odstránené.

S prianím pekného dňa
Kto? Referát životného prostredia, verejnoprospešných služieb a odpadového hospodárstva

Mgr. Rastislava Mihóková
Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Vrakuňa

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania