Vajnorská-MHD-technické problémy

Zodpovednosť za riešenie: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

V riešení
meno
Ivona 08. júla 2021

Dobry den!


Byvame na Vajnorskej vedla Viva a kazda jedna elektricka, ktora popod oknami jazdi, prejde cez vytlk na fotke, a tento prechod sposobuje velmi hlasny buchot. Buchot je v noci, ked uz auta velmi nejazdia pocut aj cez zatvorene okna.

Tento buchot je pocut od skoreho rana , kedze prve elektricky vychadzaju z vozovne Jurajov Dvor okolo 4tej rano az do hlbokej noci kedy sa elektricky vracaju do vozovne.
Tym, ze buchot pocut cez zatvorene okna neni dna neni noci aby bol klud a clovek by sa mohol v klude v noci vyspat.

Je mozne nejakym sposobom tento problem odstranit? (niekde som zachytila, ze sa planuje rekonstrukcia trate no nic oficialne som zatial nevidela)

Dakujem

08. júl 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
09. júl 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Dopravný podnik Bratislava, a.s.
20. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

veľmi pekne ďakujeme za nahlásenie podnetu. Týmto Vám potvrdzujeme jeho prijatie a už sa ním zaoberá príslušné oddelenie. Veríme, že Vám odpoveď prinesieme čo najskôr.

Odbor marketingu a komunikácie
Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania