Vrátňanská-Dlhodobé porušovanie dopravných predpisov


Uzavretý
meno
Jerome 11. júla 2021

porušovanie prejazdu denne,,,MsP by tam mohla sem-tam postáť, často šoféri ohrozuju chodcov

11. júl 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: MÚ Staré Mesto
12. júl 2021

Jerome

Vrátňanská, nie Puškinova, prosím opraviť
12. júl 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol upravený.

Barbora Kmeťová
Odkaz pre starostu
odkaz@institutsgi.sk
14. júl 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Mestská polícia hlavného mesta SR Bratislavy
22. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Z uvedeného podnetu nie je zrejmé akým spôsobom vodiči ohrozujú chodcov. Prosím o doplnenie informácií.

Ing. Marta Urbanová
24. júl 2021

Jerome

Milá pani Marta,

po prvé:

je tam dopr.značka Zákaz prejazdu, autá si denne skracujú cestu na Štefánikovu, čiže prejdú celú Vratňanskú

2. máte podnet v ODKAZE, že priechod - farba je vyblednutá - treba obnoviť

3. ohrozujú tak, že kým ludia prejdu s kočíkmi, detičkami,bicyklíkmi, tlačí sa na Vás auto,ktoré,aby nezavadzalo ďalším idúcim po F.Kráľa k Min.zahr.veci a na Hlbokú, nepríjemne ohrozuje,vytrubuje! nech sa páci, vyskusajte si to
24. júl 2021

Jerome

ID 69345

ste sa na toto vykašlali
28. júl 2021

Odkaz pre starostu

Vážení užívatelia,

pri tomto podnete bola odhalená duplicita a daný problém je riešený aj pod podnetom ID 69345:

https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/69345/f-krala-riesenie-dopravnej-situacie-nebezpecne

Na základe toho bol status tohto podnetu zmenený na uzavretý a touto cestou Vás prosíme o smerovanie ďalšej komunikácie ohľadom daného problému na vyššie uvedenú adresu podnetu ID 69345.

Ďakujeme za pochopenie.

Barbora Kmeťová
Odkaz pre starostu
odkaz@institutsgi.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania