Dobrovského-parkovanie-problémové


V riešení
meno
Rhonda 12. júla 2021

Problémove parkovanie na chodníku pri vyústení prechodu pre chodcov (roh Dobrovského Špitálska).
MsP sa nebolo možné 6x v priebehu 15 minút dovolať.
Rôzne vozidlá tam parkujú často: chodník je široký a bezbariérový prístup z priechodu.

13. júl 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Mestská polícia hlavného mesta SR Bratislavy
15. júl 2021

Tomas

Typické pre Mestskú polúciu. Aj keď sa dovoláte, nemajú vozidlo, tak vás odkážu na Policajný zbor a tí vás znesú pod čiernu zem, že čo ich otravujete s píiiip.
22. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Príslušníci MsP sú o tomto probléme vyrozumení a inštruovaní, aby počas výkonu služby riešili túto situáciu a zabezpečili zákonný stav.

Ing. Marta Urbanová
14. august 2021

Tomas

😜

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania