Konare na chodniku

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený
meno
Marek 08. septembra 2014

Na na chodniku na ulici Mlynske nivy (pri Hranicnej ul.) su popadane konare na viacerych miestach po burke.

08. september 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet.
Mestská časť vyzve vlastníka, resp. správcu oplotenia, aby v zmysle Všeobecne záväzného nariadenia č. 1/2003 o čistote a poriadku odstránil znečistenie pri oplotení a udržiaval pravidelne poriadok v súlade s citovaným VZN.

kancelária starostu
27. február 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
vlastník objektu odstránil znečistenie.

kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania