Robotnícka — chybný prikázaný smer jazdy cyklistom

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení

Chýba dodatková tabuľka, ktorá by povoľovala cyklistom jazdu vľavo (napríklad, 🚲 voľno).

14. júl 2021

Žigmund Branimír Hronsecký

Existujú dve možnosti, nie som si istý, v ktorom prípade sa používa ktorá.
19. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za váš podnet. Podnetom sa zaoberá oddelenie dopravy, európskych fondov a verejného obstarávania.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania