Hubeného-strom-neorezaný

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

Vyriešený
meno
Natka 13. júla 2021

prosim o orez vrby, ktora svojimi konarrmi a listami zasahuje ludom iducim po chodniku do tvare. Prosim orezte ju tak. resp si ju dajte do zoznamu , aby som nemuseLa kazde 2 roky opat takto pisat podnet AKO SOM UZ ROBILA

13. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet. Vŕbu orežeme do konca júla 2021.

Mgr. Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy MÚ Bratislava - Rača
22. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Vŕbu sme zastrihli, aby netvorila bariéru na chodníku.

Mgr. Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy MÚ Bratislava - Rača

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania