Svätoplukova — nefunkčná fontána

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení
meno
Tomas Zajac 13. júla 2021

Dobrý deň, prosím o opravu fontány v Kukorelliho parku. Fontána je nestrieka vodu, porucha trvá už viac, ako týždeň.
Ďakujem.

14. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
16. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

fontána je v správe spoločnosti Generálneho investora Bratislavy. O podnete sme ich informovali. Zhorelo čerpadlo a je objednané nové.
Žiaľ nedá sa nahradiť iným typom čerpadla. Prosíme o trpezlivosť. Ihneď po dodaní bude nainštalované.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania