Mlynské Nivy-parkovanie-problémové

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení
meno
Martin 13. júla 2021

Na Mlynských nivách sú na chodníku pravidelne zaparkované autá.

13. júl 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
14. júl 2021

Peter Mravec

Hlavne mesto im dá pokutu ? To majú riešiť policajti! Okamžite odtiahnuť! Žiadne papuče! Parkovanie na chodníku je zakázané! 😱🚴
14. júl 2021

Peter Ondavsky

ale to je zial asi legalne... projektant si to asi takto predstavoval, ked neurobil ziadne zabrany, alebo znacenie
14. júl 2021

Peter Ondavsky

teoreticky by sa dali sankcionovat za jazdu cez bus pruh - kedze inak sa tam dostat nedalo... podnet by som zmenil na chybajuca znacka - aby sa tomuto zabranilo
14. júl 2021

Peter Mravec

Bratislava má celá problém s parkovaním na chodníku! Aj na cyklochodníku sa dobre parkuje! 😱🚴
14. júl 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

komentáre, ktoré porušovali pravidlá portálu boli upravené.

Barbora Kmeťová
Odkaz pre starostu
odkaz@institutsgi.sk
15. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Oddelenie dopravného inžinierstva

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
18. júl 2021

Tomas

Dobrý deň, samospráva. Ktoré to je oddelenie? Snáď nie Mestská polícia ktorá sa nestíha zaoberať ani vážnejšími priestupkami? A kto ste vy? Nemyslíte že ako oficiálny zástupca samosprávy tu na portáli by ste sa mali predstaviť občiansky menom?
18. júl 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

samospráva uviedla príslušné oddelenie vo svojej odpovedi - "Kto? Oddelenie dopravného inžinierstva".

Barbora Kmeťová
Odkaz pre starostu
odkaz@institutsgi.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania