Trnavská cesta-burina na chodníku

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Neriešený
meno
Martin Ján 14. júla 2021

Pri športovej hale Pasienky je burina a nepokosená tráva.

14. júl 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
14. júl 2021

NaTrnavke

sukromny pozemok, to zas bude na dlho
14. júl 2021

Tomáš

to je tam každý rok... už minimálne štvrť storočia
14. júl 2021

Tomas

Nemá aj vlastník súkromného pozemku zo zákona povinnosť starať sa o porasty na jeho pozemku?
02. august 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom,

Barbora Kmeťová
Odkaz pre starostu
odkaz@institutsgi.sk
03. august 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ako v diskusii správne zaznelo pozemok je v súkromných rukách.
Podnet preposielame na MČ Nové Mesto, ktorá môže vlastníka pozemku vyzvať k údržbe a náprave.

S pozdravom
Kto? Mestská časť Nové Mesto

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
03. august 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: MÚ Nové Mesto
04. august 2021

Tomas

Ak nebude vlastník pozemku reagovať kladne, treba plochu upraviť a poslať mu faktúru?
04. august 2021

Tomas

Mimochodom, už dávno mal dostať pokutu, vzhľadom k tomu, že to je jeho zákonná povinnosť, starať sa o pozemok.
10. september 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom,

Barbora Kmeťová
Odkaz pre starostu
odkaz@institutsgi.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania