Pri mlyne-riešenie dopravnej situácie-nedodržiavanie dopravných predpisov


V riešení

Dobrý deň, môžem sa spýtať, že akú funkciu má dané značenie + by som chcel vedieť ako MČ kontroluje dodržiavanie povolenia. Na jazere som našiel ŠpZ ako Ke, GL, PO, PD, NR atď? Predpokladám, že ani jeden nemal povolenie resp som ich nenašiel na prednom okne daného auta. S pozdravom Vajnorak

15. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme Vám za Váš podnet, ktorý sme zároveň postúpili na príslušný odborný referát MÚ Bratislava - Vajnory.
Po jeho prešetrení Vás budeme čo najskôr informovať.

Vopred ďakujeme za Vašu trpezlivosť a pochopenie.

S pozdravom a úctou

MÚ Bratislava – Vajnory
Úsek komunikácie s občanmi
Servis pre občanov / tel.: 0850 24 25 24
16. júl 2021

Stanislav

Tento problém je z roka na rok horšî. Kompetentní nám iba slubujú jeho vyriešenie. A nič sa samo nedeje … Dokedy ? Pokial sa nestane nejake neststie a kolízia nedajboze dieta a auto … Vodičovtychto aut su z roka na rok agresívnejší a je ich stále viac a viac …
02. september 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
dopravné značenie na vstupe do lokality Vajnorských jazier má za úlohu regulovať dopravu, avšak jediný orgán, ktorý má oprávnenie a zároveň povinnosť zo zákona kontrolovať dodržiavanie pravidiel cestnej premávky je mestská a štátna dopravná polícia.
Mestská časť Bratislava – Vajnory požiadala Mestskú políciu o pravidelnú kontrolu dodržiavania dopravného značenia a predpisov najmä počas letných mesiacov, kedy je návštevnosť jazier vyššia ako za ostatné mesiace počas roka. Tieto kontroly boli aj realizované.

S pozdravom,

Ing. Jana Julény Tomanová
Oddelenie stavebné, ÚP, ŽP a dopravy
Mestská časť Bratislava – Vajnory
Roľnícka 109
831 07 Bratislava

 +421-2-2129 5226
 juleny-tomanova@vajnory.sk
www.vajnory.sk
02. september 2021

Vajnorák z BA

Dobrý deň, tie Vaše kontroly by som mohol spočítať na jedne ruke za letné obdobie. Vašim cieľom je veci riešiť a ni dať podnet do statusu ukončený. Takže Vás žiadam o otvorenie podnetu, pretože stále jazdia autá do protismeru. S pozdravom občan, ktorý platí dane.
09. september 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Mestská polícia hlavného mesta SR Bratislavy
13. september 2021

Odpoveď samosprávy

Príslušníci MsP sú o tomto probléme vyrozumení a inštruovaní, aby počas výkonu služby riešili túto situáciu a zabezpečili zákonný stav.

Ing. Marta Urbanová

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania