Malodunajská-riešenie dopravnej situácie-nebezpečné

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vrakuňa

Uzavretý
meno
Janči Bakoš 15. júla 2021

Spomaľovače na Malodunajskej ulici zaberajú celú šírku vozovky až po obrubník.

Vzhľadom na to, že táto ulica (v smere "do Slovnaftu") spája cyklotrasy vo Vrakuni a cyklotrasou popri Malom Dunaji a je teda značne frekventovaná, prosím o úpravu spomaľovačov tak, aby umožňovali plynulý prejazd obyvateľov jazdiacich na bicykli a nepredstavovali nebezpečenstvo pádu (hlavne detí) pri nečakanom nabehnutí bicykla.

15. júl 2021

Tomas

Každý jeden retardér má mať priechod pre cyklistov.
17. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme Vám za podnet. Preveríme ho na príslušnom referáte, o nasledovnom postupe Vás budeme informovať.

S prianím pekného dňa
Kto? Referát dopravy a pozemných komunikácií

Mgr. Rastislava Mihóková
Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Vrakuňa
22. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

po uvedenej komunikácii cyklistická trasa nevedie. Z dôvodu šírkových parametrov je prerušená. Spomaľovacie prahy boli osadené na základe žiadosti obyvateľov bývajúcich v blízkosti z dôvodu častých kolízii vychádzajúcich áut z dvora a cyklistov, ktorí jazdili v protismere. Z vyššie uvedených dôvodov nebudeme meniť polohu spomaľovacích prahov.

S prianím pekného dňa
Kto? Referát dopravy a pozemných komunikácií

Mgr. Rastislava Mihóková
Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Vrakuňa

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania