Dopravná-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

Vyriešený

Dobry den, vyzera to tak ze niekto sa zbavil kufru stareho oblecenia vyhodenim k lavicke, prosim bolo by mozne to poupratovat a zlikvidovat ? dakujem

17. júl 2021

Daniela

Mily pan Rendezak, a co tak prilozit ruku k dielu? Zobrat si rukavice, 1 velke vrece a slahnut to do smetiaka? Mozno by samosprava potom mala viac casu na riesenie dolezitejsich podnetov, napriklad takych,s ktorymi si poradit nevieme.
17. júl 2021

Rendezak

Mila pani Daniela, co tak urobit to co odporucate mne, pravidelne zbueram smeti okolo kontajneroveho stojiska a okolo nasej bytovky Vas som este nestretol zeby ste robili to iste, potom ked budete robit to co ja aapon z polovice sa mozete ozvat, prajem Vam prijemny vikend
18. júl 2021

Ján

Stále je tu neporiadok
18. júl 2021

Rendezak

samozrejme ze je p. Daniela ma plne usta reci a instruuje co ma kto robit ale skutei utek, oddeleni zivotneho prostredia MiU cez vikendy nepracuje
20. júl 2021

Daniela

Mily pan Rendezak, vy ste mi ale "mudry" clovek.. To ze ste ma este nestretli,znamena ze si okolo svojho bydliska neupratujem? Naopak. A okrem toho este aj kosim. Aj vy to robite? Lebo podla toho poctu prispevkov to skor vyzera,ze viac pisete ako pomahate. Ale chapem,je jednoduchsie napisat podnet, ako zobrat vrece a smeti vyhodit
20. júl 2021

Rendezak

Pani Daniela samozrejme mate pravdu uz ako v prvom komentari.... cudujem sa ze nie ste poslankyna alebo starostka.....
20. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet. Odpad odstránime v priebehu dňa 21.7.2021.

Mgr. Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy MÚ Bratislava - Rača
20. júl 2021

Daniela

Dakujem za kompliment, pan Rendezak;-) ale nie, v tomto sektore by som nechcela pracovat ani nahodou. Musi to byt velmi nevdacna praca, robit pre ufrflanych, vecne nespokojnych mudrlantov.. Ale cest tym,ktori sa na to podujali.

Pan Cupka- vybavene, mozete uzavriet tento nezmyselny podnet aj diskusiu. Prajem pekny den:-)
21. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za aktualizáciu.

Mgr. Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy MÚ Bratislava - Rača
21. júl 2021

Miroslav

Milá Pani Daniela,
rád by som Vám pripomenul, že samospráva je platená z našich daní. V práci vás tiež poľutujú, keď musíte vykonávať určené čínnosti a spraví ich niekto za Vás? To že musíte kosiť v okolí svojho bydliska je tiež len vizitkou majiteľa trávnatého pozemku o ktorý sa určite príkladne stará. Nevadí, za odmenu vám na pozemku možno do budúcna niečo postaví. A budete mať vlastne vystarané:)

Pekný deň a prajem Vám veľa úspechov v upratovaní po neprispôsobivých občanoch:)
21. júl 2021

Daniela

Dobry den pan Miroslav. Ak by ste citali medzi riadkami, porozumeli by ste tomu, co som tym chcela povedat.. Niekedy namiesto "vypisovania" na internete staci chytit vrece;-) Trvalo mi to presne 4 minuty. Tato konverzacia ma obrala o omnoho viac casu:-)) Niektore ukony nie su vzdy len o tom, kto je za co zodpovedny, skor je to o povahe cloveka. Domahat sa toho,aby nezodpovedny majitel pozemku pokosil hustinu pred nasim vchodom ja osobne povazujem za zabijaka casu. Ked mi to tak vadi, chytim kosak,vykosim a mam pekny den;-) Ina vec je,ked je to velka plocha,na ktoru by som nestacila,vtedy oslovim kompetentnych. Ale ak je to vec,ktora mi vadi a viem si s nou poradit,tak to spravim a necakam.. Mame na vec skratka iny nazor, co neznamena, ze je spravny iba ten vas,alebo iba ten moj. To je cele. Prajem pekny den.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania