Kadnárova-chodník-bariéra na chodníku

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení
meno
Michaela 16. júla 2021

Pocas znacenia Parkovacich miest bol presunuty priechod pre chodcov- vymalovany na inom mieste. V mieste kde bol povodny priechod bol chodnik znizeny, na mieste noveho priechodu je vysoky obrubnik, bude toto miesto este prisposobene?

16. júl 2021

Roman Mihalik

Podľa STN 73 6110 musí byť každý (nový, rekonštruovaný) prechod bezbariérový, so schodom max. 20mm a predpísaným sklonom (aby vozíčkar vedel naň vyjsť).
16. júl 2021

Roman Mihalik

doplním, že musí byť bezbariérový v celej šírke prechodu.
20. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet. Presúvame ho na správcu komunikácie, ktorým je v tomto prípade Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy.

Mgr. Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy MÚ Bratislava - Rača
20. júl 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
16. august 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania