Pri starej prachárni-vodorovná značka-zle viditeľná

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Andrej 18. júla 2021

Dobry den, chcel by som poukazat na nedostatocnu viditelnost znacky ktora informuje o obojsmernej premavke cyklistov pri odbacani z Vajnorskej. Mala znacka je skryta v spleti informacii. idealnejsia by mohol byt typ s vacsim rozmerom ako v zatisi alebo lepsie umiestnenie, lepsia vystraha pre vodicov...vdaka za posudenie

20. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za váš podnet. Podnetom sa zaoberá oddelenie dopravy, európskych fondov a verejného obstarávania.

Kancelária starostu
25. august 2021

Andrej

Dobry den, doslo k nejakemu posunu vo veci...s bliziacim sa koncom leta pribuda aut ...
26. august 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom,

Barbora Kmeťová
Odkaz pre starostu
odkaz@institutsgi.sk
21. september 2021

Andrej

všimol som si na zemi nedávno nasprejovaný nápis zóna 30- vďaka snáď pomôže

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania