Tyršovo nábrežie - nadbytočné stĺpiky

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Uzavretý

Naco pridane dalsie stlpiky? Mesto je stale viac a viac prestlpikovane. Kolko platime za jeden stlpik? Este su aj cierne nevyrazne, nahusto. Za znizenej viditelnosti sa na nom lahko auto poskodi pripadne cyklista moze spadnut a byt vazne zraneny.

20. júl 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
23. júl 2021

Martin Uváček

To akože vážne? Zmysel tohto podnetu? V autoslave auta zastavia len stĺpiky. A vôbec nie sú nahusto.
03. august 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

stĺpiky v danej lokalite bolo potrebné osadiť, keďže bolo potrebné parkovanie v Sade Janka Kráľa do ukončenia jeho komplexnej obnovy regulovať. Vozidlá boli parkované chaoticky, často i na zeleni a v pripravovanej implementácií parkovacej politiky sa plánujeme podobnému stavu vyhýbať - keďže, okrem iného, Sad Janka Kráľa a Tyršovo nábrežie nadobudli za predchádzajúce roky neblahú povesť miesta, kde je možné neregulovane zaparkovať a táto povesť sa absolútne prieči charakteru tejto pre Bratislavu vzácnej oblasti, na ktorej obnove postupne pracujeme. Podnet preto považujeme za uzavretý a veríme, že si na daný stav zvyknete.

S pozdravom,

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania