Pekná cesta-chodník-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

V riešení

Pri prechode cez trat som sa skoro podkol a noha mi skoncila v mlake.

17. júl 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Dopravný podnik Bratislava, a.s.
20. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

veľmi pekne ďakujeme za nahlásenie podnetu. Týmto Vám potvrdzujeme jeho prijatie a už sa ním zaoberá príslušné oddelenie. Veríme, že Vám odpoveď prinesieme čo najskôr.

Odbor marketingu a komunikácie
Dopravný podnik Bratislava, a.s.
20. júl 2021

Michal Hajduk

Tak viac dávaj pozor...
12. august 2021

Martin Uváček

Dlažba by si po 6 rokoch zaslúžila dať opäť do jednej roviny s kolajami.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania