Bárdošova-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Anonymný užívateľ 18. júla 2021

Kompletne celé Kramáre (od Ďurgalovej až po Vlársku) sú zarastené škárovou burinou. Roky. Z roka na rok horšie. Nakoľko nie je možné zadať lokalitu ako oblasť, ilustračná foto je z Bárdošovej ulice. Potrebné začať konečne riešiť.

20. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za váš podnet. Podnet bol zaslaný na vyriešenie.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania