Uhrovecká-chodník-bariéra na chodníku

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

Vyriešený

Po dažďoch sa prepadol chodník

03. august 2021

Karol Karol

Chodník bol opravený
04. august 2021

Silvia Vilhanová

Ďakujem za informáciu.

Podnet uzatváram.

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
admin pre DNV
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania