Vajnorská-stĺpik-poškodený

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Uzavretý

poškodené 2 stĺpy na prechode pri OC Vivo cca 50 metrov za zastávkou elektriciek,,Kuchajda,, smerom do mesta.

19. júl 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
19. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom,
Kto? Oddelenie správy komunikácií
Kedy? Mesiac

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
20. júl 2021

Michal

Naco su tam stlpiky?
23. júl 2021

Vlado Šarčevič

prosím zlúčiť s duplicitnym podnetom
24. júl 2021

Odkaz pre starostu

Vážení užívatelia,

pri tomto podnete bola odhalená duplicita a daný problém je riešený aj pod podnetom ID 117674:

https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/117674/vajnorska-stlpik-poskodeny

Na základe toho bol status tohto podnetu zmenený na uzavretý a touto cestou Vás prosíme o smerovanie ďalšej komunikácie ohľadom daného problému na vyššie uvedenú adresu podnetu ID 117674.

Ďakujeme za pochopenie.

S pozdravom
Barbora
Administrátorka portálu Odkaz pre starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania