Farského - zle nastavený semafor

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení

Zle nastavené semafory pre chodcov na tejto križovatke. Málokedy sa mi podarí prejsť tuto križovatku bez 3min. čakania na zelenú v jednom celom smere. Napríklad od Farského na Bosakovu, k cyklotrase.

20. júl 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
20. júl 2021

Rhonda

Semafor je nastavený tak, že prestup z elektrický na bus nie je možné realizovať bez státia na stredovom ostrovčeku. Po vystúpení z elektricky často prechádza také množstvo ľudí, že sa na ostrovček nezmestia.
22. júl 2021

Michal

Velmi dlho sa caka aj na odbocenie z Farskeho od TPD vlavo smer stary most. Niekolko minut.
03. august 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom,
Kto? Oddelenie správy komunikácií

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
04. august 2021

Marián

Takéto križovatky sa mali dávno prerobiť na kruhové objazdy.
09. august 2021

Jano - Star9H6j

Marian, dane miesto je prestupny uzol MHD s vysokym výskytom/pohybom chodcov... ako by podla Vás fungovali priechody keby sa zrusila svetelna krizovatka a vytvoril kruhac?
14. august 2021

Ajeťák

@Marián, hmm, ja si neviem predstaviť električku na kruhovom objazde :D
14. august 2021

Miro Kulich

Miesta je tam dosť aj na dvojitý kruhac. Na začiatok by stačilo nastaviť semafory pre ľudí a nie auta.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania