Markova - nevysypaný kôš

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení

Neustale firma, ktorá sa ma starať o rovnomerne vysypanie smeti po psoch, ktore platime každy rok daňami tento kôš na psie extrementy zabuda. Tento rok už 4 x nevysypany a bez nahradnych sačkov.
Prečo ??

21. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet, o jeho čo možno najskoršie vyriešenie sa postarajú kolegovia z príslušného referátu.
Kto? Referát čistoty a poriadku

Dávid Pavlík, Referát komunikácie s verejnosťou MÚ Petržalka
28. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Kolegov z Oddelenia správy verejných priestranstiev sme upozornili na vzniknutý stav a požiadali sme ich o pravidelné vysýpanie koša.
Kto? Oddelenie správy verejných priestranstiev

Oddelenie životného prostredia, územného rozvoja a dopravy
Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania