Holíčska 17 - rozkopaný chodník

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení

Opäť rozkopany chodnik, tentoraz od spp. Prosím MČ o komplet nový chodnik pred domom Holíčska 17,je to tam zaplata na zaplate. Miestami sa chodnik prepadá prosím o komplet novy asfal pred domom. Odstránenie poruch a vyčistenie kanalizacnej vpuste. Ďakujeme obyvatelia H17

21. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet - ten postupujeme na prešetrenie kolegom z príslušného referátu.
Kto? Referát technických činností

Dávid Pavlík, Referát komunikácie s verejnosťou MÚ Petržalka
30. júl 2021

Peter

prave nam asfaltuju ten jeden pasik, to prosím vas nejde spravit komplet cele? naco je toto dobre?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania