Poškodená dlažba na Nábělkovej 6-10

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Karlova Ves

Neriešený

Miestami prepadnutá, miestami pokrivena dlažba po celej dĺžke dláždeného chodníka.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania